• "Laboratorium przyszłości"

• W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu „Laboratorium przyszłości”. W ramach tego programu otrzymaliśmy finansowe wsparcie na zakup sprzętu technicznego. Dzięki temu nasi uczniowie uczestniczą w kreatywnych zajęciach: konstruują roboty, mają możliwość zaprojektować i wydrukować elementy drukarką 3D, mogą również rozwijać swoje pasje fotograficzne. Dziewczęta mają szansę nauczyć się szyć na maszynie, robić na drutach, szydełkować, wyszywać. Chłopcy natomiast przy użyciu zakupionego sprzętu poznają techniki obróbki drewna i metalu.

Systematyczne wykorzystanie zakupionego sprzętu w trakcie zajęć lekcyjnych pozwoli na lepsze przygotowanie dzieci i młodzieży do życia zawodowego.

• Zebranie z rodzicami

• Dnia 14 września 2022r. (środa) odbędzie  się  wywiadówka w  Zespole Szkół w Tuchomiu  w następującym porządku:

• 16:00 – 16:45 - spotkanie Wychowawców z Rodzicami dzieci przedszkolnych
            • 16:45 – 17:15 – spotkanie Dyrektora Szkoły z Rodzicami dzieci przedszkolnych oraz Rodzicami uczniów szkoły podstawowej
            • 17:15 – 18:00 - spotkanie Wychowawców z Rodzicami uczniów klas 1-3
            • 18:00 – spotkanie Wychowawców z Rodzicami  uczniów klas 4-8