• Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

• Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

informujemy, że dnia 1 września 2022 roku o godz. 9:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Tuchomiu odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów klas 1-8.

Po oficjalnej inauguracji uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do przydzielonych gabinetów.

Bardzo prosimy wszystkich uczniów o zabranie tego dnia plecaków, gdyż każdy uczeń otrzyma od swojego wychowawcy komplet podręczników.

Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego zostanie poprzedzona Mszą Świętą w kościele pw. Św. Wojciecha o godz. 8:00.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w przedszkolu będzie miało miejsce również 1 września 2022 roku o godz. 9:00 w  salach grup przedszkolnych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci i wszystkich Uczniów wraz z Rodzicami.