• REGULAMIN WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Serdecznie zapraszamy dzieci z naszego Przedszkola do udziału w konkursie plastycznym pt. „Pani Jesień”

I. Cele konkursu:
            Przybliżenie piękna pory roku jaką jest jesień.
            Zwrócenie uwagi na walory przyrodnicze związane z jesienią.
            Doskonalenie zdolności manualnych i rozwijanie ekspresji plastycznej dzieci.
            II. Zasady konkursu:
            1. Czas trwania konkursu: od 23.09.-08.10.2021r.
            2. Uczestnicy: Dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczające do Przedszkola w ZS w Tuchomiu.
            3. Wymagania techniczne:
            a. Samodzielna twórczość plastyczna dziecka,
            b. Technika dowolna,
            c. Format pracy: A3 lub A4 płaska lub przestrzenna
            4. Metryczka:
            Każda praca powinna mieć dołączoną metryczkę zawierającą: imię i nazwisko dziecka – autora pracy,
            wiek dziecka – autora pracy,
            grupę, do której uczęszcza dziecko – autor pracy,
             imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego, pod którego kierunkiem została wykonana praca.
            5. Kryteria oceny:
            - zgodność z tematem,
            - oryginalność ujęcia tematu i pomysłowość,
            - estetyka i staranność wykonania,
            6. Komisja konkursowa:
            Prace konkursowe oceniane będą przez specjalnie powołaną Komisję Konkursową, wybraną spośród przedstawicieli Rady Pedagogicznej ZS w Tuchomiu.
            8. Termin składania prac:
             Prosimy składać pracę u nauczycieli prowadzących poszczególne grupy do dnia: 08.10.2021r.
            9.Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi dnia: 20.10.2021r.
            Wyniki konkursu zostaną również opublikowane na stronie internetowej ZS w Tuchomiu.

Organizatorzy.

•  Piknik Innowacyjny
          • Piknik Innowacyjny

• Dnia 15 września 2021 roku grupa uczniów klas 6 – 8 Zespołu Szkół w Tuchomiu uczestniczyła w Pikniku Innowacyjnym na Uniwersytecie Szczecińskim. Uczniowie podzieleni na 9 grup uczestniczyli w interdyscyplinarnych warsztatach edukacyjnych o tematyce łączącej zagadnienia ekonomiczne, zarządcze, chemiczne. Oprócz dużej dawki wiedzy teoretycznej, uczestnicy Pikniku mogli wykazać się również kreatywnością – tworząc np. własną kompozycję zapachową mydła. Mimo niezwykle intensywnego dnia uczniowie wrócili ze Szczecina zadowoleni, wzbogaceni o nowe doświadczenia.

• Spotkanie z rodzicami

• Dnia 9 września 2021r. odbędzie się spotkanie Wychowawców wszystkich klas z Rodzicami uczniów w następującym porządku:

•16:00 – 16:45 - spotkanie Wychowawców z Rodzicami dzieci przedszkolnych

•16:45 – 17:30 - spotkanie Wychowawców z Rodzicami uczniów klas 1-3

•17:30 – spotkanie Wychowawców z Rodzicami uczniów klas 4-8

Bardzo prosimy o obecność wszystkich Rodziców.