• Świetlica

• GRY I ZABAWY TOWARZYSKIE

Witajcie serdecznie w kolejny dzień nauki zdalnej. Dzisiaj, to znaczy w piątek 5 maja chcę Wam zaproponować temat związany z grami towarzyskimi rozwijającymi kreatywność, pobudzające wyobraźnie oraz dają wiele radości.

GRY_TOWARZYSKIE_II.odt

• POLSCY NOBLIŚCI - KOBIETY NOBLISTKI

Witajcie uczniowie.
          Dzisiaj chciałabym zaproponować Wam trochę historii naszych noblistów. Spośród wielu, których znacie na pewno kojarzycie nasze noblistki, czyli PANIE -  LAUREATKI  NAGRODY  NOBLA.

KOBIETY_NOBLISTKI_duzo..odt

• „KIM BĘDĘ JAK DOROSNĘ”???

Witam serdecznie w kolejny dzień naszych spotkań. Dzisiaj chcę Wam zaproponować zabawę „KIM BĘDĘ JAK DOROSNĘ”???

KIM_BEDE_JAK_DOROSNE.odt

• HISTORIA MOJEJ RODZINY – DRZEWO GENEALOGICZNE

Witam Serdecznie. Dzisiaj chciałabym Was zachęcić do wykonania Drzewa rodzinnego, Drzewa genealogicznego.

DRZEWO_GENAOLOGICZNE_II.odt

• MAJOWE ŚWIĘTA

Od lat święta majowe obchodzimy bardzo hucznie w rodzinnej atmosferze. Spotykaliśmy się ze znajomymi, rodziną, bliskimi, niestety świętowanie tych dni w 2020 roku zapamiętamy na długo. Epidemia korona-wirusa zatrzymała nas w domach, dlatego świętowanie, do którego byliśmy przyzwyczajeni na jakiś czas musimy odłożyć.

Postanowiłam napisać dla Was kochani uczniowie choć parę ważnych uwag związanych z tymi dniami. Kliknij w poniższy link, aby przeczytać więcej.

MAJOWE_SWIETA.odt