• Powitanie wiosny.
      • Warsztaty zielarskie w ramach nauki języka kaszubskiego.
      • Wycieczka w ramach projektu „Poznaj Polskę" klasy IIa i IIb.
      • Wycieczka klas czwartych do parku linowego
      • Wycieczka w ramach programu "Poznaj Polskę"
      • Wycieczka klasy 7 w ramach nauki języka kaszubskiego we wrześniu 2022 roku.
      • Wycieczka w ramach programu "Poznaj Polskę"
      • Wycieczka klas czwartych do Wejherowa.
      • Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
      • Wycieczka do Szymbarku.
      • Wojewódzka Gala Wręczenia Zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
      • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
      • "Ferie z Ekonomią"
      • Akcja dobroczynna „Dzieci dzieciom - piszemy listy do chorych dzieci”
      • Mikołajki w przedszkolu.
      • Święto Niepodległości w naszej szkole.
      • Wycieczka do Warszawy w ramach projektu "Poznaj Polskę"
          • Powitanie wiosny.

Tradycyjnie 21 marca obchodziliśmy nadejście wiosny. Klasy 1-4 spotkały się na sali gimnastycznej, gdzie pod opieką nauczycieli wykonały plakat, którego tematem była wiosenna łąka. Oto fotorelacja z tego wydarzenia.

• KIERMASZ WIELKANOCNY

Dnia 20.03.24r. odbył się w naszej szkole KIERMASZ WIELKANOCNY zorganizowany przez Radę Rodziców. Podczas kiermaszu można było podziwiać oraz zakupić własnoręcznie wykonane przez uczniów, rodziców, członków szkolnego klubu wolontariusza oraz miłośników rękodzieła wielkanocne ozdoby. Pomysły wykonania przeróżnych ozdób świątecznych przeszły wszelkie oczekiwania. Na kolorowym stole można było znaleźć to, z czym kojarzą się nadchodzące święta – palmy, pisanki, koszyczki, stroiki, zajączki. Każdy mógł znaleźć cos dla siebie. To wydarzenie wprowadziło społeczność szkolną w świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu, jak również hojnym kupującym. Mamy nadzieję, że ozdoby znajdą się na wielkanocnych stołach.

• Dzień Kobiet w Grupie Żabek.

Dzień Kobiet w Grupie Żabek był pełen niespodzianek i relaksu dla naszych wspaniałych dziewczyn!
            Z okazji 8 marca, zapewniliśmy naszym małym księżniczkom niesamowite Spa! Aby dziewczynki mogły się zrelaksować i poczuć jak prawdziwe królowe. Na naszym spa dziewczynki miały kilka aktywności do wyboru. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych cudownych chłopców za piękne gesty i upominki z okazji Dnia Kobiet!
            Wasza życzliwość sprawiła, że nasze dziewczynki czuły się wyjątkowo.
            To był piękny i miły dzień

• Wizyta Sołtysów i Sołtyski z Gminy Tuchomie.

11 marca nasza szkoła gościła Sołtysów i Sołtyski z Gminy Tuchomie. Po krótkich przemówieniach Pana Wójta i Pana Dyrektora rozpoczęły się występy dzieci. Na początku zaprezentowały się najmłodsi czyli grupa "Misie" (w białych strojach) z przedszkola przygotowane przez Panią Katarzynę Szroeder. Potem zaprezentowały się dzieci przygotowane przez Panią Aleksandrę Bułka - Kudlik: na początku grupa taneczna z przedszkola - ,,Tancerze z gr. Pszczółki", przedstawiono montaż słowo - muzyczny, w którym wystąpili uczniowie z naszej szkoły i osoby z nami zaprzyjaźnione. Następnie zatańczyli uczniowie z klas 1-2, a na koniec uczennice z klasy 5b zagrały na ukulele do wspólnie odśpiewanego ,,Sto lat" dla wszystkich gości.

• Polsko - Niemiecka Współpraca Młodzieży
      • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0